Videa

Pokud jste nestihli dorazit na některý z Klubu zdraví nebo to máte k nám daleko, využijte televizní záznamy vybraných přednášek.

Kuchařské kreace

Klub zdraví ze dne 21. listopadu 2019 s přednáškou Romana Uhrina na téma Kuchařské kreace. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Perfektní přednáška s mnoha praktickými ukázkami skvělých receptů a zdravých jídel. Přednášejícím byl Roman Uhrin, odborný poradce životního stylu a ředitel Epicentra zdraví.

Jak přijít kloubům na kloub

Klub zdraví ze dne 17. října 2019 s přednáškou Mgr. Seweryna Krzywoně na téma Jak přijít kloubům na kloub. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Téma, které se týká prakticky každého z nás - klouby. Přednášejícím byl Mgr. Seweryn Krzywoń, fyzioterapeut z Třince.

Je deprese novodobou epidemií?

Klub zdraví ze dne 12. září 2019 s přednáškou Mgr. Taťány Kršíkové na téma Je deprese novodobou epidemií?. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Téma bylo velmi zajímavé - deprese. Přednášející byla Taťána Kršíková, vrchní sestra psychiatrického oddělení havířovské nemocnice.

Jak se vyrovnat se smrtí

Klub zdraví ze dne 20. června 2019 s přednáškou Mgr. Andrey Radomské na téma Doprovázení nemocných, umírajících a pozůstalých. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Opět velmi zajímavé téma - jak přistupovat k lidem na konci života a jak zvládnout situaci po úmrtí blízkého. Přednášející byla Andrea Radomská, která se paliativní péči věnuje dlouhodobě.

Hodnota snídaně

Klub zdraví ze dne 25. dubna 2019 s přednáškou Gustava Klody na téma Hodnota snídaně. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Toto setkání klubu zdraví se zaměřilo na důležitost snídaně. Přednášejícím byl Gustav Kloda, lektor Klubu zdraví z Třince.

Sourozenecké konstelace

Klub zdraví ze dne 21. února 2019 s přednáškou Radka Kantora na téma Sourozenecké konstelace. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Další setkání klubu zdraví bylo zaměřeno na mezilidské vztahy. Přednášejícím byl Radek Kantor, lektor Klubu zdraví z Opavy.

Jak si navzájem lépe porozumíme

Klub zdraví ze dne 13. prosince 2018 s přednáškou Petra Pimka na téma Jak si navzájem lépe porozumíme. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Nosné téma setkání bylo Vnitřní uzdravení. Přednáška nesla název Jak si navzájem lépe porozumíme aneb kvalitní komunikací ke zdraví.

Aby hlava nebolela

Klub zdraví ze dne 22. listopadu 2018 s přednáškou Mgr. Seweryna Krzyvoně na téma Aby hlava nebolela. Setkání proběhlo v rámci Klubu zdraví v Českém Těšíně. Nyní jsme se zaměřili na bolesti hlavy a krční páteře. Přednášejícím byl Mgr. Seweryn Krzywoń. Získali jsme mnoho cenných rad, informací a zkušeností s oblastí, která se týká skoro každého z nás.